UWAGA RODZICE! :-)

Od 2004 roku każdy podatnik może przekazać 1% swojego podatku na dowolną organizację pożytku publicznego. Związek Harcerstwa Polskiego jest największą tego typu organizacją.

Podatnik w składanym przez siebie zeznaniu podatkowym wpisuje numer KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) organizacji, której chce przekazać 1 procent swojego podatku, a w rubryce "informacje uzupełniające" podaje dokładny cel, na jaki mają być przeznaczone przekazane środki.

Zachęcamy Państwa do wsparcia finansowego naszej drużyny. Dzięki środkom, które co roku udaje nam się z Państwa pomocą pozyskać, budujemy atrakcyjniejszy i nowocześniejszy program drużyny. Pieniądze pozyskane w akcji 1% dla ZHP są przeznaczone na realizację celów statutowych ZHP - organizację wszelkich form aktywności dla dzieci i młodzieży (zbiórki, biwaki, obozy), realizację skautowych programów wychowawczych oraz kształcenie funkcyjnych drużyny i kadry ZHP.

Jak to zrobić?

KROK PIERWSZY:

W rozliczeniu podatkowym wpisujemy numer KRS Chorągwi Dolnośląskiej ZHP.
Numer KRS: 0000264246

KROK DRUGI:

W informacjach uzupełniających wpisujemy szczegółowy cel przekazania 1 %, czyli dane naszej drużyny (hufiec, numer i nazwę jednoski)
Informacje uzupełniające: Hufiec LUBIN, 77 Drużyna Harcerska "Silvestris"

Liczymy na zainteresowanie akcją i Państwa wsparcie :-)
Z góry dziękujemy za każdy przekazany 1 % :-)

Więcej informacji dostępnych jest tutaj.

Zmieniony (poniedziałek, 24 stycznia 2011 21:18)